Novinky

Řetězy na boty - nesmeky

Pro nadšené lukostřelce, kteří chtějí střílet i v zimně na sněhu, a chtějí být v bezpečí máme řetězy na boty. Nesmeky jsou vhodné i pro běžnou turistiku na zmrzlém sněhu.

Terčovnice 60 x 60 x 14 cm

Skladem máme jako novinku terčovnici o rozměru 60x60x14 cm. Terčovnice je vhodná pro luky do 35 lbs. Dosud jsme měli pouze terčovnici o síle 7 cm, která byla vhodná pro luky do 25 lbs.

Naše luky na jihu Čech

Naše luky najdete také na stránkách a prodejně PRO LUK pana Petra Čížka, Šindlovy Dvory 10. Na prodejně má Petr některé luky k nahlédnutí i ke střeleckému vyzkoušení, aby jihočeši nemuseli jezdit zkoušet luky až k nám.

Místo laku olej

Změnili jsme konečnou úpravu luků. Upouštíme od lakování a luky natíráme tvrdým bezbarvým olejem. I olej dostatečně chrání luk proti vlhkosti, nárazům a dalším nástrahám při užívání. Naopak při nátěru olejem lépe vynikne textura dřeva. Madlo luku natřené olejem je příjemnější.

Zákazníci si mohou u nás závěrečnou úpravu svého luku vybrat - lak nebo olej. V případě, že neuvedou při objednávce žádné specifikaci má se za to, že chtějí jako doposud lak.

Cena konečné úpravy luků je stejná u laku i oleje.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Pokud se chcete o nich dozvědět více nebo procházet naše stránky bez ukládání cookies klikněte zde.